Per REZERVIME
DANIELE TRAVEL

 Zyra Qendrore 

SHQIPERI
Numrat e SHOFERIT
+ 355695770774
+ 355695770773


Qyteti :
KAVAJE
+355699455004
+355696889988

Qyteti : PEQIN
+355696889989

Qyteti : DURRES
+
355699455005

ITALI
Numrat e SHOFERIT
+393894345566
+393894338880

Shofer Minibus
+393276781938
+393276781944

 

 

 

Udhėtime me autobus Itali - Shqipėri - Itali  
 

DANIELE TRAVEL ėshtė nje kompani autobusash me qendėr nė Itali e cila ofron udhėtime me autobus nga Italia pėr nė Shqipėri e anasjelltas.

 

 Mbulojmė pjesėn mė tė madhe tė qyteteve italiane e shqiptare. Gjithashtu organizojmė udhėtime turistike pėr nė Shqipėri e vejmė nė dispozicion autobusat pėr udhėtime turistike nė tė gjithė Europėn.

Pėrse te udhėtosh me DANIELE TRAVEL

 

  • Komoditet. Udhėtohet lirshėm dhe pa strese, pasi nuk duhet tė zhvendosni valixhet tuaja si nė rastet e trenave. Autobusi ėshtė me klimatizator, TV dhe i pėrgjigjet nevojave tė ndryshme tė udhėtarėve.

  • Kursen kohė dhe para. Ēmimet pėrfshijne edhe udhėtimin me traget. Ēmimi i udhėtimit ėshtė i barabartė me ēmimet e trenit.
     

  • KOMPANIA DANIELE TRAVEL KA MBI 15 VJET QE OPERON NE FUSHEN E TRANSPORTIT NGA SHQIPERIA NE DREJTIM TE ITALISE KRYESISHT BARI-ROME PREJ AFRO NJE VITI NE FLOTEN E SAJ SHTOI EDHE 2 MJETE TE REJA EDHE FILLOI OPERIMIN E LINJES DERI NE PISA
     

 

 

Copyright and support Teplates - PCStore Software CO